CLASIFICACIÓN FINAL GALICIA

Clasificación dos Grupos que participaron no desempate

OrdeNome do Grupo CentroLocalidade Tempo empregado no desempate Puntuación Total
HELIOS IES CANIDOFERROL 2 horas, 33 minutos e 38 segundos 109
ΤΌ ΜΗΧΑΝΌΕΝ IES DE VALGAVALGA 2 horas, 55 minutos e 55 segundos 107
MOIRAS IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 37 minutos e 28 segundos 105
FLUCTUAT NEC MERGITUR IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 1 horas, 57 minutos e 40 segundos 101
CAPRAE IES 12 DE OUTUBROOURENSE 2 horas, 57 minutos e 52 segundos 101
ELECTRAS IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 2 horas, 33 minutos e 44 segundos 99
VALQUIRIAS IES ELVIÑAA CORUÑA 2 horas, 58 minutos e 35 segundos 99
VOX POPULI IES MONELOSA CORUÑA 2 horas, 3 minutos e 34 segundos 97
CASCAOS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 57 minutos e 44 segundos 97
10ºLAS MEHINHAS IES PEDREGAL DE IRIMIAMEIRA(LUGO) 1 horas, 46 minutos e 22 segundos 95
11ºOS FOGARIÑOS 1 CPR FOGAR DE SANTA MARGARIDAA CORUÑA 2 horas, 56 minutos e 19 segundos 95
12ºΕἸΣ ἜΦΕΣΟΝ IES MARIA CASARESOLEIROS 2 horas, 40 minutos e 38 segundos 83
13ºATENEA NIKÉ IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 1 horas, 33 minutos e 31 segundos 77
14ºCOLUMBAE IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 3 horas, 0 minutos e 0 segundos 77

Clasificación dos Grupos restantes

OrdeNome do Grupo CentroLocalidade Tempo empregado en preguntón Puntuación Total
15ºSINE NOMINE IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 1 horas, 26 minutos e 19 segundos77
16ºLOS DIOSES DE CANIDO IES CANIDOFERROL 2 horas, 37 minutos e 5 segundos77
17ºLATIN LOVERS IES MONELOSA CORUÑA 2 horas, 48 minutos e 19 segundos77
18ºELVIÑA CLÁSICOS IES ELVIÑAA CORUÑA 3 horas, 49 minutos e 47 segundos77
19ºPLVS VLTRA IES DE MELIDEMELIDE 4 horas, 6 minutos e 30 segundos77
20ºLA MEIRA MINOICA IES PEDREGAL DE IRIMIAMEIRA(LUGO) 8 horas, 26 minutos e 3 segundos77
21ºΠΑΙΔΕΥΜΑ IES MARIA CASARESOLEIROS 14 horas, 55 minutos e 36 segundos77
22ºSESARS IES DE PONTE CALDELASPONTE CALDELAS(PONT) 0 horas, 56 minutos e 9 segundos75
23ºTRIUMVIRATO IES DE PONTE CALDELASPONTE CALDELAS 0 horas, 56 minutos e 15 segundos75
24ºMARAVILLA IES DE PONTE CALDELASPONTE CALDELAS(PONT) 0 horas, 59 minutos e 14 segundos75
25ºLUCENTE IES PONTE CALDELASPONTE CALDELAS 0 horas, 59 minutos e 29 segundos75
26ºAS MACETEIRAS IES DE PONTE CALDELASPONTE CALDELAS 0 horas, 59 minutos e 30 segundos75
27ºMODULATE IES DE VALGAVALGA 1 horas, 25 minutos e 22 segundos75
28ºCALÍGULA IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 35 minutos e 47 segundos75
29ºÁYAX IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 38 minutos e 35 segundos75
30ºÁGORA IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 38 minutos e 43 segundos75
31ºLAS VENUS IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 38 minutos e 49 segundos75
32ºZRENOS IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 38 minutos e 54 segundos75
33ºLOS CERBEROS IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 38 minutos e 54 segundos75
34ºLOS BRAZZERS IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 39 minutos e 7 segundos75
35ºTHENPOLKA IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 39 minutos e 10 segundos75
36ºWOSMAR IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 39 minutos e 30 segundos75
37ºSIBILA IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 39 minutos e 47 segundos75
38ºHADES IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 41 minutos e 29 segundos75
39ºAS PARCAS IES FOZFOZ 1 horas, 45 minutos e 51 segundos75
40ºPRESOCRÁTICOS IES ELVIÑAA CORUÑA 2 horas, 5 minutos e 36 segundos75
41ºPRONUS IES DE VALGAVALGA 2 horas, 17 minutos e 47 segundos75
42ºὉ ΚΌΛΠΟΣ IES DE VALGAVALGA 2 horas, 26 minutos e 45 segundos75
43ºFOGARIÑOS 2 CPR FOGAR DE SANTA MARGARIDAA CORUÑA 3 horas, 11 minutos e 58 segundos75
44ºTUSABROSURA32 IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 18 minutos e 11 segundos75
45ºPERIPATÉTICAS IES ELVIÑAA CORUÑA 3 horas, 41 minutos e 58 segundos75
46ºALEAIACTAEST IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 3 horas, 54 minutos e 44 segundos75
47ºRÓMULO E REMO IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 56 minutos e 52 segundos75
48ºSINENOMINE IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 8 minutos e 48 segundos75
49ºGODS OF WAR IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 39 minutos e 45 segundos75
50ºFANTASMAS DE ESPARTA IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 54 minutos e 50 segundos75
51ºMACEDONIA IES FONTEXERÍAMUROS 7 horas, 52 minutos e 59 segundos75
52ºDEUSAS DE PARIS IES CHAPELAREDONDELA 9 horas, 33 minutos e 37 segundos75
53ºPAKO Y CÍA. IES CHAPELAREDONDELA 11 horas, 0 minutos e 8 segundos75
54ºNEPTUNO CPR VALLE-INCLÁN 1FERROL 13 horas, 27 minutos e 2 segundos75
55ºDEI CPR VALLE-INCLÁN 1FERROL 13 horas, 34 minutos e 24 segundos75
56ºLAS IACOBUS CPR VALLE-INCLAN-1FERROL 13 horas, 43 minutos e 2 segundos75
57ºIGNATIUS CPR VALLE-INCLÁN 1FERROL 13 horas, 54 minutos e 14 segundos75
58ºARTEMIS COLEXIO VALLE- INCLÁN 1FERROL 14 horas, 5 minutos e 15 segundos75
59ºFLOWN´S REINAS CPR VALLE-INCLÁN 1FERROL 14 horas, 20 minutos e 59 segundos75
60ºIOVIS FILII IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 1 horas, 23 minutos e 48 segundos73
61ºO TURBINO ECOLÓXICO IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 39 minutos e 7 segundos73
62ºPICHAREAL IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 39 minutos e 19 segundos73
63ºALBORES IES DE MELIDEMELIDE 1 horas, 56 minutos e 0 segundos73
64ºSÁTIROS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 39 minutos e 31 segundos73
65ºRITMO LATINO IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 42 minutos e 14 segundos73
66ºMUSAS 2.0 IES 12 DE OUTUBROOURENSE 4 horas, 23 minutos e 38 segundos73
67ºRUBRUM IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 35 minutos e 15 segundos73
68ºCARPE DIEM IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 35 minutos e 53 segundos73
69ºLOS HABACUC´S IES CANIDOFERROL 2 horas, 38 minutos e 1 segundos72
70ºPANATENEAS IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 2 horas, 43 minutos e 7 segundos72
71ºCOMANDO DSETA IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 49 minutos e 8 segundos72
72ºBAS IES DE PONTE CALDELASPONTE CALDELAS 1 horas, 2 minutos e 31 segundos71
73ºLAS GRIEGAS IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 40 minutos e 52 segundos71
74ºCTESIBIO DE ALEXANDRÍA IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 13 minutos e 1 segundos71
75ºDIVIDE ET IMPERA IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 32 minutos e 50 segundos71
76ºOS VIRULILLAS 1,2,3 IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 20 minutos e 37 segundos71
77ºAVOCADOS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 54 minutos e 42 segundos71
78ºPOWER QUEENS IES FONTEXERÍAMUROS 12 horas, 54 minutos e 8 segundos71
79ºWANDERLUST IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 35 minutos e 37 segundos70
80ºAAAIOSEPHISTAS IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 38 minutos e 35 segundos70
81ºATARAXIA IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 39 minutos e 5 segundos70
82ºMERAKI IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 44 minutos e 14 segundos70
83ºOS ALCACHOFAS IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 53 minutos e 17 segundos70
84ºCLUA IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO 1 horas, 54 minutos e 46 segundos70
85ºDOMINAS IES FÉLIX MURIELRIANXO 2 horas, 0 minutos e 58 segundos70
86ºEXPUGNATORES IES FÉLIX MURIELRIANXO 2 horas, 3 minutos e 9 segundos70
87ºBENE DIXISTI IES FÉLIX MURIELRIANXO 2 horas, 5 minutos e 35 segundos70
88ºHIPATÍA DE ALEXANDRÍA IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 8 minutos e 45 segundos70
89ºCHÁRITES IES MONTE CASTELOBURELA 2 horas, 38 minutos e 30 segundos70
90ºTL5 IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 21 minutos e 18 segundos70
91ºVEDRA TEAM IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 54 minutos e 58 segundos70
92ºAS SEN NOME IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 59 minutos e 47 segundos70
93ºLAS ATHÁNATAS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 7 minutos e 30 segundos70
94ºZEUS Y EL ROBOT DEL PASADO IES 12 DE OUTUBROOURENSE 4 horas, 27 minutos e 57 segundos70
95ºΜΕΤᾺ ΔῈ ΤΑῦΤΑ IES MARIA CASARESOLEIROS 9 horas, 29 minutos e 32 segundos70
96ºTHE THUNDERSTROCK CPR VALLE-INCLAN 1FERROL 13 horas, 48 minutos e 58 segundos70
97ºPOPPAEA ET GRUMIO IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 15 horas, 25 minutos e 56 segundos70
98ºIN EXTREMIS IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 11 minutos e 15 segundos69
99ºALEA IACTA EST IES FOZFOZ 7 horas, 45 minutos e 0 segundos69
100ºINVICTAE IES FOZFOZ 13 horas, 9 minutos e 30 segundos69
101ºNEMINI IES CABO ORTEGALCARIÑO 1 horas, 1 minutos e 48 segundos68
102ºVENKI IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 34 minutos e 54 segundos68
103ºPULCHRA IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 16 minutos e 30 segundos68
104ºNEREIDES IES MONTE CASTELOBURELA 4 horas, 45 minutos e 0 segundos68
105ºHECTOOOOOOOR IES FONTEXERÍAMUROS 12 horas, 8 minutos e 22 segundos68
106ºMUSAE OLYMPI CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 14 horas, 20 minutos e 56 segundos68
107ºKALIMEROS <3 IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 56 minutos e 13 segundos67
108ºVINICIUS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 20 minutos e 11 segundos67
109ºLAS CANIDENSES IES CANIDOFERROL 4 horas, 49 minutos e 14 segundos67
110ºLAREIRA IES FONTEXERÍAMUROS 8 horas, 6 minutos e 16 segundos67
111ºOPTIMAE IES FONTEXERÍAMUROS 23 horas, 27 minutos e 2 segundos67
112ºSAM'S IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 4 minutos e 15 segundos66
113ºFAMILY FRIENDLY IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 58 minutos e 4 segundos66
114ºLATIN KINGS IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 23 horas, 2 minutos e 47 segundos66
115ºRAPSODAS ESTRADENSES IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 1 horas, 45 minutos e 13 segundos65
116ºWARRIORS IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 49 minutos e 51 segundos65
117ºEUQUESEI IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 1 horas, 58 minutos e 27 segundos65
118ºCASE 300 IES DE MELIDEMELIDE 3 horas, 4 minutos e 2 segundos65
119ºPERSEUS IES CABO ORTEGALCARIÑO 3 horas, 26 minutos e 47 segundos65
120ºPANDORA IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 3 horas, 28 minutos e 2 segundos65
121ºLOS OMEGA IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 35 minutos e 34 segundos65
122ºLAPSUS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 9 minutos e 5 segundos65
123ºAUSTRALOPITHECUS IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 12 horas, 58 minutos e 2 segundos65
124ºLATIN QUEENS IES RÍO MIÑORÁBADE 13 horas, 22 minutos e 26 segundos65
125ºHEFESTO CPR VALLE- INCLÁN 1FERROL 13 horas, 51 minutos e 45 segundos65
126ºPURÉ DE SENORIA IES FONTEXERÍAMUROS 11 horas, 21 minutos e 10 segundos64
127ºRIBADAVIA IES AS MARIÑASBETANZOS 1 horas, 34 minutos e 30 segundos63
128ºURANO IES FOZFOZ 1 horas, 46 minutos e 45 segundos63
129ºFILÓN DE BIZANCIO IES DE MELIDEMELIDE 2 horas, 0 minutos e 45 segundos63
130ºHISTERIA IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 33 minutos e 32 segundos63
131ºLEVIOSÁA IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 3 horas, 4 minutos e 59 segundos63
132ºORPHIA IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 50 minutos e 20 segundos63
133ºDEMENTO CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 11 horas, 36 minutos e 51 segundos63
134ºGROSSO MODO IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 2 horas, 46 minutos e 38 segundos62
135ºCÁSTOR E PÓLUX IES MONTE CASTELOBURELA 3 horas, 9 minutos e 16 segundos62
136ºFURIAS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 12 minutos e 22 segundos62
137ºANGY MORENA SQUAD IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 32 minutos e 23 segundos62
138ºHERDEIROS DE ROMA CPI PONTE CARREIRAPONTE CARREIRA (FRADES) 2 horas, 54 minutos e 42 segundos61
139ºLAS LAMIAS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 14 minutos e 43 segundos61
140ºOIKOS IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 3 horas, 15 minutos e 48 segundos61
141º3E IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 3 minutos e 2 segundos61
142ºPOLEMISTÉS IES MONTE CASTELOBURELA 5 horas, 35 minutos e 53 segundos61
143ºCOKESITOTEAM IES FONTEXERÍAMUROS 7 horas, 54 minutos e 51 segundos61
144ºMARTIS LEGIO IES CARLOS CASARESVIGO 11 horas, 14 minutos e 37 segundos61
145ºSERENDIPIA IES FÉLIX MURIELRIANXO 1 horas, 46 minutos e 49 segundos60
146ºEQUIPO GENETIVUS IES MARCO DO CAMBALLÓNVILA DE CRUCES 3 horas, 15 minutos e 56 segundos60
147ºATENEA IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 57 minutos e 47 segundos60
148ºANDY DAFONTE IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 6 horas, 25 minutos e 27 segundos60
149ºMINERVA COLEXIO VALLE- INCLÁN 1FERROL 13 horas, 37 minutos e 27 segundos60
150ºAS ATENEAS IES FOZFOZ 14 horas, 3 minutos e 46 segundos60
151ºROSARUM CORONA IES AQUIS CELENISCALDAS DE REIS 4 horas, 13 minutos e 39 segundos59
152ºPOLOLO2 IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 9 horas, 40 minutos e 47 segundos59
153ºLAS TRES GRACIAS IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 9 horas, 44 minutos e 20 segundos59
154ºXA NADA IES FONTEXERÍAMUROS 13 horas, 14 minutos e 18 segundos59
155ºLXS HARRYS IES FONTEXERÍAMUROS 23 horas, 29 minutos e 4 segundos59
156ºATLAS IES DE PONTE CALDELASPONTE CALDELAS 0 horas, 59 minutos e 47 segundos58
157ºNEREIDAS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 10 minutos e 46 segundos58
158ºMI FAMILIA ADOPTADA IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 58 minutos e 44 segundos58
159ºCAMARADAS BRAISHISTAS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 4 horas, 4 minutos e 15 segundos58
160ºATENEAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 31 minutos e 41 segundos57
161ºMALU IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 35 minutos e 44 segundos57
162ºAA TECHNE YPSILON IES MARIA CASARESOLEIROS 23 horas, 31 minutos e 7 segundos57
163ºHORACIO IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 26 minutos e 22 segundos56
164ºCAVE CANEM IES FOZFOZ 7 horas, 8 minutos e 43 segundos56
165ºALTER EGO CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 12 horas, 16 minutos e 48 segundos56
166ºEXODUS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 52 minutos e 36 segundos55
167ºCRONX IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 8 minutos e 20 segundos55
168ºVENUS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 8 horas, 12 minutos e 46 segundos55
169ºGLADIADORES IES DE MELIDEMELIDE 1 horas, 42 minutos e 39 segundos54
170ºLAS PARCAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 16 minutos e 11 segundos54
171ºHIPÓCRITAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 3 horas, 32 minutos e 5 segundos54
172ºHERCULES IES CABO ORTEGALCARIÑO 3 horas, 40 minutos e 43 segundos54
173ºDYSANIA IES 12 DE OUTUBROOURENSE 10 horas, 45 minutos e 6 segundos54
174ºSACAPUNTAS IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 16 horas, 7 minutos e 11 segundos54
175ºLOS TIRANOS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 48 minutos e 15 segundos53
176ºMONISTAS IES ELVIÑAA CORUÑA 13 horas, 16 minutos e 10 segundos53
177ºLOS CHARCUTEROS DEL INFRAMUNDO IES CANIDOFERROL 3 horas, 19 minutos e 23 segundos52
178ºMAGE IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 8 horas, 26 minutos e 51 segundos52
179ºLOS HIJOS DE ZEUS IES PEDREGAL DE IRIMIAMEIRA(LUGO) 10 horas, 19 minutos e 23 segundos52
180ºPLUS ULTRA CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 10 horas, 35 minutos e 4 segundos52
181ºPLATÓNICAS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 50 minutos e 2 segundos51
182ºLAS MUSAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 3 horas, 32 minutos e 29 segundos51
183ºGRACIAE IES CABO ORTEGALCARIÑO 3 horas, 38 minutos e 0 segundos51
184ºBUZOS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 3 horas, 43 minutos e 2 segundos51
185ºARINEIDAS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 1 horas, 24 minutos e 59 segundos50
186ºDREAM LATÍN IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 24 minutos e 34 segundos50
187ºTOJOS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 4 minutos e 44 segundos49
188ºGONZALEZGON IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 13 minutos e 48 segundos49
189ºIN VINO VERITAS IES FOZFOZ 9 horas, 58 minutos e 15 segundos49
190ºLOS EUSKADITORS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 4 horas, 27 minutos e 21 segundos48
191ºLOS SUPERNENOS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 14 minutos e 18 segundos46
192ºP2 IES CIDADE DE ANTIOQUIAXINZO DE LIMAI 11 horas, 35 minutos e 17 segundos46
193ºFLOWN´S REGINAE IES CPR PLURILINGUE VALLE-INCLAN 1FERROL 12 horas, 49 minutos e 14 segundos45
194ºRUNYMERIA IES MARIA CASARESOLEIROS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos45
195ºCLACE IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos45
196ºPUELLAE REGINAE CPR VALLE-INCLÁN 1FERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos45
197ºROMANAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 8 minutos e 58 segundos44
198ºCHUCULÚS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 8 minutos e 13 segundos43
199ºCUARTETO DE PLATA IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 7 minutos e 5 segundos43
200ºCELTOPIOS IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 12 horas, 30 minutos e 42 segundos43
201ºALELU IES FONTEXERÍAMUROS 14 horas, 33 minutos e 10 segundos43
202ºINVICTA CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 23 horas, 45 minutos e 22 segundos43
203ºLOS TOJITOS IES DIONISIO GAMALLO DE RIBADEORIBADEO 1 horas, 26 minutos e 2 segundos40
204ºAFRODITA Y ZEUS IES MARIA CASARESOLEIROS 22 horas, 15 minutos e 26 segundos40
205ºIORKU IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos40
206ºTRILEGRE IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos40
207ºOS LABREGOS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 2 horas, 53 minutos e 7 segundos39
208ºLAS NINFAS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 7 minutos e 59 segundos39
209ºDEAE ROMAE CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 23 horas, 47 minutos e 53 segundos39
210ºASPIRINA RK IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 31 minutos e 11 segundos38
211ºARQUÍMEDES IES DE MELIDEMELIDE 4 horas, 17 minutos e 11 segundos38
212ºPERIPATATICOS IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 2 horas, 46 minutos e 46 segundos36
213ºVOX CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 3 horas, 50 minutos e 31 segundos36
214ºAUGURES DE A ESTRADA IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 1 horas, 58 minutos e 45 segundos35
215ºLITTLE NUGGETS IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos35
216ºPOSTSOCRÁTICOS CPR CENTRO EDUCATIVO GALÉNLUGO 3 horas, 58 minutos e 25 segundos33
217ºJÚPITER IES 12 DE OUTUBROOURENSE 3 horas, 57 minutos e 14 segundos30
218ºNYCTEREUTES PROCYONOIDES CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos30
219ºINSIPIENTIA IES RÍO MIÑORÁBADE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos30
220ºGRECOLATINAS IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos30
221ºLATINAS IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 3 horas, 36 minutos e 40 segundos29
222ºPLDT IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 4 horas, 3 minutos e 9 segundos25
223ºESPARTANOS DE ATENAS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 4 horas, 12 minutos e 50 segundos25
224ºGLORIAE CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
225ºMARE NOSTRUM CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
226ºFEMINA FEMINAE LUPUS CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
227ºIUPPITER IOVIS CPR LA SALLESANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
228ºDICEÓPOLIS Y MIRRINA IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
229ºHISPANIA CPR VALLE INCLANFERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos25
230º`LAS DIONISIAS IES FOZFOZ 1 horas, 38 minutos e 50 segundos21
231ºKRATOS IES 12 DE OUTUBROOURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos20
232ºΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ IES MANUEL GARCIA BARROSA ESTRADA 2 horas, 23 minutos e 45 segundos15
233ºNIKE TEAM IES MARIA CASARESOLEIROS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos15
234ºRIALBEITO IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos15
235ºLOCAS DE REMATE IES MANUEL GARCÍA BARROSA ESTRADA 4 horas, 48 minutos e 38 segundos14
236ºC.D. ODISEA IES SAN MAMEDEMACEDA 12 horas, 30 minutos e 14 segundos14
237ºSYJ IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 4 horas, 7 minutos e 20 segundos13
238ºCHIGRINSKI IES CIDADE DE ANTIOQUÍAXINZO DE LIMIA 1 horas, 47 minutos e 38 segundos11
239ºINSERTE NOMBRE EQUIPO ALFA IES MARIA CASARESOLEIROS 24 horas, 0 minutos e 0 segundos10
240ºHERA IES SAN MAMEDEMACEDA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos10
241ºLAS NINFAS SEXYS IES SAN MAMEDEMACEDA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos10
242ºCHIMUELOS IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 24 horas, 0 minutos e 0 segundos5
243ºCUARTETO DE BRONCE IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos5
244º15895KBR IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos5
245ºLAS 3 MUSAS IES CANIDOFERROL 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
246ºNUDA IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
247ºMARDIALUC IES SAN MAMEDEMACEDA - OURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
248ºTHE 300 IES EDUARDO PONDALSANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
249ºNOMENCLÁTOR IES 12 DE OUTUBROOURENSE 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
250ºIGNIS IES PONTEPEDRIÑASANTIAGO DE COMPOSTELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
251ºGORGONAS IES INDALECIO PÉREZ TIZÓNTUI 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0
252ºCHAPEAA IES CHAPELAREDONDELA 24 horas, 0 minutos e 0 segundos0


Volver